Буржуйка “Turbina – 50” з варочною поверхнею

буржуйка для гаража, буржуйка в гараж, класна буржуйка, крута буржуйка

Піч буржуйка з варочною плитою "Турбіна - 50" призначена для приміщень до 50 м.куб.
Часто використовують у гаражах, на дачах, у житлових будинках, не величких магазинах, у побутових приміщеннях на виробництвах, на будівельних майданчиках та безліч інших варіантів.

Буржуйка з варочною плитою "Турбіна - 50" найпростіша модель, але дуже зручна та ефективна та має багато переваг від аналогів.
1)  Форма буржуйки з низу заострена, така форма дає не тільки тепло від інфрачервоних променів, а ще від конвекції, повітря яке прогрівається від стінок печі. З такою конструкцією буржуйка "Турбіна - 50" більше корисної дії ніж від стандартних квадратних конструкцій, бо повітря оминає усі стінки буржуйки та нагрівається, згідно цього більше тепла у кімнаті та меньше потрібно палива.
2)  У буржуйці "Турбіна - 50" вмонтований зручний совок (попілозбірник), попіл падає одразу у совок, це зручно для чистки буржуйки (поіл виймається разом з совком), також це і піддув повітря з низу (первинна подача кисню).
3) Також у буржуйці є вторинне зпалювання чадних газів, піроліз, коли піч добре розігрілась, порібно закрити подачу повітря з низу і з цього моменту кисень буде надходити над дровами, змішуючись з газами утворених від тління палива. Така технологія зменшить кількість палива та покращить екологічність викидів у атмосферу.
4) Буржуйка з варочною плитою "Турбіна - 50"компактна та не займає багато місця у приміщенні, а приготування їжі не займає багато часу.
5) Гарний не стандартний дизайн
На буржуйки ціна різна, залежно від комплектації


Ціна буржуйки з варочною плитою "Турбіна - 50" 3 мм. - 2350 грн.
придбати 2350 UAH


Ціна буржуйки з варочною плитою "Турбіна - 50" 4 мм. - 2500 грн.
придбати 2500 UAH


Ціна захистної решітки для буржуйки - 300 грн.

придбати 300 UAH

Інформація

Параметри Печі "Турбіна - 50"
 • об’єм обігріву м.куб. – до 50
 • потужність кВт, – 5-8
 • паливо – дрова, тріски, папір
 • допал газів: - так
 • потік повітря м.куб/хв: 2 – 3
 • метал печі мм: - 3-4 мм,
 • розміри – в.ш.д – 700, 350, 450
 • труба - 120 мм
 • гарантія – 1 рік
 • середня потреба палива 1 – 3 кг/год.
 • вага – 27-35 кг.
 • ціна буржуйки – 2350 гр-нь (3 мм)
 • ціна буржуйки – 2500 гр-нь (4 мм)
 • захистна ришітка - 300 грн
Поради по користуванню печами "Турбіна"

Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.
  Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, далі піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тліє а горить газ над паливом.
  При повторному завантаженні палива, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами.
Для кращої роботи та економії палива, вибирайте піч з запасом потужності, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 - 50 % менше об'єму приміщення.
Консультуйтесь з нашими спеціалістами, які вам допоможуть з підбором печі чи котла.

Відео користування печі

ДОСТАВКА по Україні

опалювально варильна піч для дачі гаража теплиці, буржуйка в гараж, буржуйка для гаража, буржуйка отпітельно-варильна, буржуйка зі сталі ме Таллі, буржуйка пиролизная, економна буржуйка, буржуйка на дровах в Умані Києві, Львові, Житомирі, буржуйка ціна, буржуйка купити Київ , буржуйка в Україні ціна, буржуйка в гараж, буржуйка на дачу, буржуйка на 50 кубів, булерьян на 50 кубів ціна, буржуйка отопительно варочная цена, отопительно-варочная печь, буржуйка з варочною плитою для їжі ціна,