Буржуйка “Turbina – 50” з варочною поверхнею

Буржуйка “Turbina – 50” з варочною поверхнею.

Піч Буржуйка “Turbina – 50” призначена для не великих приміщень, таких як: сторожки, гаражі, літні кухні та інші споруди об’ємом до 50 м.куб.

Переваги

Буржуйка має конічну форму, така конструкція краще прогріває повітря, яке проходить по усім стінкам печі, краще прогріває помешкання. Звичайна квадратна форма гріє повітря тільки з бокових стінок, а нижня та верхня стінки глухі, по ним не проходить поток повітря і його менше нагрівається.

Піч піролізного зпалювання, має у дверцях канали для транспортування кисню у верхню частину паливної камери, де кисень змішується з газами та згорає над дровами.

З низу вмонтовано зольний совок, він слугує як і регулятор подачі кисню з низу дров при розпалюванні, у подальшому його потрібно закрити для переходу у економний режим, за умовами достатньої кількості жару.

Показники

  • об’єм обігріву м.куб. – до 50
  • потужність кВт – 5
  • паливо – дрова
  • метал, піч- 3-4 мм,
  • розміри – в.ш.д – 700, 350, 450
  • труба – 120 мм
  • вага кг., – 25;  32
  • гарантія – 1 рік

середня потреба палива  1 – 2 кг/год.

доставка по Україні – любим поштовим оператором

ціна буржуйки – 1950 грн (3 мм)
ціна буржуйки – 2150 грн (4 мм)
захисна ришітка + 250 грн.

Поради для користування:

При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, які знаходяться над дровами, після чого піч краще прогрівається. Як що заповнити піч дровами до верху, газам не буде місця над дровами і вони просто будуть виходити на зовні, без корисного вогню.

Для кращої роботи та економії, вибирайте піч з запасом потужності, на сторінці вказані максимальні показники, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

Є у наявності.

буржуйка для гаража, буржуйка в гараж, буржуйка, современная, буржуйка цена, купить буржуйка,         

ДОСТАВКАпо Україні
Рекомендації до комплекту
Труби димохідні, неіржавка Ф – 120:
ціна від 200 грн/м.п. (заводське виробництво, безшовна)
варіанти неіржавки:
технічна, харчова, вогнетривка
товщина: 0.5 мм,  0.8 мм, 1 мм.
Відео-інструктаж по використанню печей “Турбіна”

Відео з користування печі “Турбіна – 120” відповідає нормам з користування печі “Turbina – 50”


 

 

отопительно варочная печь для дачи гаража теплицы, буржуйка в гараж, буржуйка для гаража, буржуйка отпительно-варочная, буржуйка из стали металла, буржуйка пиролизная, экономная буржуйка, буржуйка на дровах в Умане Киеве, Львове, Житомире, буржуйка цена, буржуйка купить Киев, буржуйка в Украине цена, буржуйка в гараж, буржуйка на дачу,