Димохід

Труби димохідні

I. Гарантія 10 років

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. I. Гарантія 10 років

Сучасні димоходи й димохідні системи «СТАЛАР» різного класу, а також комплектуючі до них, виробляються з аустенітних сталей високої якості (AISI 304, AISI 321) на точному і високотехнологічному обладнанні. 
Як утеплювач застосовується природний матеріал вермикуліт. Крім того, що він має високі теплоізоляційні властивості, жаростійкість, вогнестійкість, даний матеріал не піддається розкладанню має необмежений термін використання. 
Всі ці фактори забезпечують димоходів і димохідним системам «СТАЛАР» гарантію на необмежений термін використання і гарантію від заводу виробника на всі вироби до 10 років. 

Завод «СТАЛАР» гарантує безпеку, довговічність, зносостійкість своєї продукції, а також зручність в монтажі, використанні і обслуговуванні.
Якість і надійність вироблених димоходів, димохідних систем і комплектуючих, вироблених заводом «СТАЛАР», а також безпеку їх використання і застосування, підтверджується всіма необхідними ліцензіями і сертифікатами. 

ІІ. утеплення вермикулітом

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. ІІ. утеплення вермикулітом

  Для утеплення димоходів і димохідних систем «СТАЛАР» використовується вермикуліт – природний, екологічно чистий, зносостійкий, пористий матеріал. 
  Вермикуліт сипучий, текучий, що дозволяє заповнювати порожнечі неправильної форми, має високі теплоізоляційні властивості, не схильний до розкладання і гниття під дією мікроорганізмів, не є сприятливим середовищем для комах і гризунів, перешкоджає поширенню цвілі. 
  Вермикуліт є екологічно чистим і стерильним матеріалом, не токсичний, не містить важких металів, може використовуватися в камінах і печах з високою температурою відхідних газів. 
Основні характеристики: жаростійкість, вогнестійкість, відбивна здатність і хімічна інертність.

Перевагою використання вермикуліту є низька вага труби, в порівнянні з трубою наповненою мінеральною ватою.

III. передове обладнання

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. III. передове обладнання

Завод «СТАЛАР» укомплектований найкращим європейським обладнанням. Закупівля та встановлення передового німецького, швейцарського, австрійського обладнання найсучаснішого технологічного оснащення. 
Сучасне виробництво заводу «СТАЛАР» знаходиться на високому європейському рівні також за рахунок використання нових технологій, інноваційних розробок, досліджень і власних оригінальних конструкторських рішень. 

IV. високоякісна сталь

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. IV. високоякісна сталь

Для виготовлення димоходів, димохідних систем «СТАЛАР» різного класу і комплектуючих до них, використовуються аустенитная сталь високої якості (AISI 304, AISI 210), яка має підвищену жаростійкістю, не схильна до корозії і стійка до агресивних середовищ. Завдяки чому її можна застосовувати для всіх видів опалювальних систем, що працюють на будь-якому з видів палива, а також застосовувати як в індивідуальному використанні, так і в промислових масштабах. Сталь цього класу може використовуватися навіть в атомних і теплоенергетичних установках. 

V. Герметичні шви без корозії

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. V. Герметичні шви без корозії

Для забезпечення герметичності швів з двох труб з фасонними вирізами і зварюванням встик у виробництві застосовується автоматичне зварювання. При автоматичному зварюванні НЕ випалюється місця з’єднання, завдяки чому маємо герметичні шви і повністю виключена корозія.

 

VI. Безперешкодне видалення газів

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. VI. Безперешкодне видалення газів

Для складання елементів димоходів і димохідних систем «СТАЛАР» використовується розтрубна система, отримана методом холодного формування. Це єдино правильна система, яка виключає звуження димового каналу і, відповідно, не перешкоджає видаленню відпрацьованих газів.

 

 

 

буржйка знижки, булерьян, буржуйка в гараж, знижки, скидки на котли

097 827 49 47

Доставка по Україні безкоштовно !!!

Інформація з інтернет сторінки http://stalar.com.ua/unikalnost/