Котел конвекторний “Turbina – 500” з водяним контуром

Повітряний котел “Turbina – 500” конвектор, призначений для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, гаражі, магазини, склади, теплиці парники, СТО, виробничі приміщення та інші споруди об’ємом до 500 м.куб.
буржуйка на 500 м.куб., буржуйка в гараж, конвектор на дровах, буржуйка конвекторна, буржуйка с конвекцией, современная буржуйка, буржуйка длительного горения, буржуйка на воздухе, булерьян цена, буржуйка, камин, буржуйка с водяным контуром, буржуйка житомир

Параметри
об’єм обігріву м.куб. – до 500
потужність кВт. – 26-30
паливо – дрова, тріски, папір
довжина дров мм. – 550
метал, топка- 4-3 мм,
розміри – в.ш.д – 750, 600, 750
Потік повітря, м3/хв: 6 – 8
труба – 160 мм
гарантія – 1 рік
середня потреба палива 2 – 5 кг/год.
вага – 80 кг.
ціна  – 7150 гр-нь (3 мм) 
ціна  – 7500 гр-нь (4 мм) 
ціна котла з водяним контуром: 8200 гр-нь

Переваги:
1)  Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.

Радіаторна піч

У печей “Turbina” радіаторів більше у два рази, ніж у булер’яна Більше потужності, за ті самі дрова

2)  Радіатори мають великий об’єм для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю.
Її конічна форма не має перешкод для потоку повітря, яке проходить по усім стінкам печі та краще прогрівається.
Така форма є найкращою для роботи без допоміжних чинників, вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають не зручності у користуванні.
Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності металу та печі у цілому.

bylerjan
Радіатори булер’яна

3)  Більша кількість радіаторів ніж у булер’янів, у них вони стоять через один, це як схрестити пальці, а наша конструкція має у два рази більше радіаторів на таку ж довжину, тобто наші печі потужніші у два рази, тому що дають більше тепла та скоріше нагрівають повітря у приміщенні.

4) Відсік для золи, совок, вмонтовано у нижній часині печі, він слугує як і регулятор подачі кисню з низу дров при розпалюванні, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є
безперервним.Такого не має у конструкціях булер’ян, що не зручно у користуванні.

5)  Водяний контур також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.Буржуйка з водяним контуром, котел
Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або як що пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.

Поради для користування
  Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.
Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, тепер піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тепер тліє а не горить, а горить тепер газ над паливом.
При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами, після чого піч краще прогрівається.
Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

буржуйка на 500 кубов, современная буржуйка, буржуйка конвектор, буржуйка, буржуйка с конвекцией   радиатори на буржуйке   велика буржуйка для гаража, большая буржуйка для гаража  

Буржуйка конвекційна ціна в Украине, котел конвекційний ціна, камин с теплообменником и конвекцией цена, доставка в Киев, Одессу, Днепро, Николаев, Львов, цена буржуйки с конвекцией в Украине, радиаторная буржуйка цена, пиролизная конвекционная буржуйка с водяным контуром, булерьян в Умане, булерьян в Киеве и Чернигове,  буржуйка в гараж,, буржуйка, конвекционная буржуйка, буржуйка с конвекцией, буржуйка для дома, буржуйка чугунная, буржуйка купить цена, буржуйка камин, буржуйка для гаража и сто, воздушный котел в, буржуйка в, булерьян в, для дома, камин из металла, камин с водяной рубашкой, буржуйка с водой, буржуйка с водяным контуром, печь канада, печь везувий, булер,