Оплата і доставка


Як зробити замовлення?

1) Зателефонувати за номером 097 827 49 47 і замовити обраний вами товар, вказати адресу доставки, ПІБ одержувача, телефон для отримання СМС з кодом декларації, обрати спосіб оплати: на картку ПриватБанку, накладним платежем в поштовому відділенні.

2) Відправити СМС з назвою моделі печі, що Вас цікавить, вказати адресу доставки, ПІБ одержувача, телефон для отримання СМС з кодом декларації, обрати спосіб оплати: на картку ПриватБанку, накладним платежем в поштовому відділенні.

3) Безготівковий розрахунок
Оплата здійснюється на рахунок фізичної особи без пдв.

4) Готівковий розрахунок
Готівковий розрахунок можливий за адресою виробника або у наших представників у вашому регіоні (за умови, що вони там є).

Доставка замовлення:

Всі платні послуги перевізника оплачує замовник (заборона видачі, адресна доставка, накладений платіж, вантажники і т. д.)

Чи можлова доставка попутнім транспортом?  Так. Можлива доставка попутнім транспортом, вартість та розрахунок послуги визначається між перевізником та замовником, за допомогою диспетчерів, яких надає представник компанії.

Чи можлива доставка на адресу?  Так. Є можливість замовити адресну доставку прямо до ваших дверей.
Для точної інформації та розрахунку вартості перевезення, перейдіть на сайт поштового перевізника за посиланнями нижче, як що такої змоги не має, тоді запитайте нашого консультанта про таку послугу у вашому регіоні.

delivery

0

logo_top