Оплата і доставка

car_delivery


Що потрібно зробити для замовлення печі?

1) Зателефонуватиза номером 097 827 49 47 і замовити обрану вами модель печі, вказати адресу доставки, ПІБ одержувача, телефон для отримання СМС з кодом декларації, обрати спосіб оплати: на картку ПриватБанку, накладним платежем в поштовому відділенні.

2) Відправити СМС з назвою моделі печі, що Вас цікавить, вказати адресу доставки, ПІБ одержувача, телефон для отримання СМС з кодом декларації, обрати спосіб оплати: на картку ПриватБанку, накладним платежем в поштовому відділенні.

3) Безготівковий розрахунокОплата здійснюється на рахунок фізичної особи без пдв.

4) Готівковий розрахунок за місцем продажум. Умань вул. Піківецька 11

Доставка:

Всі платні послуги перевізника оплачує замовник (заборона видачі, адресна доставка, накладений платіж, вантажники і т. д.)

Чи можлова доставка попутнім транспортом?  Так. Також можлива доставка попутнім транспортом, вартість та розрахунок послуги визначається між перевізником та замовником, за допомогою диспетчерів, яких надає представник компанії.

Чи можлива доставка на адресу?  Так. Є можливість замовити адресну доставку прямо до ваших дверей. Для точної інформації та розрахунку вартості перевезення, перейдіть на сайт поштового перевізника за посиланнями нижче.

delivery

0

logo_top