“Turbina – Prom” Промисловий конвекторний котел

“Turbina – Prom” піч конвекційна з водяним контуром для великих промислових приміщень від 3000 до 6000 м.куб..

Велика потужністьпромышленные конвекционные печи, конвекционные котлы, конвекторы на дровах, промышленный конвектор, большой конвектор, конвектор для теплиц, буржуйка для теплиц, отопление теплицы, котёл для теплицы, конвекционные печи, котёл для теплицы, опалення для пташника, воздушные котлы
Велика економія
Низька ціна

Де використовуються конвекційні печі? 
теплиці, парники, ферми,
склади продовольчих та не продовольчих товарів,
виробничих приміщень,
СТО, авто мийки, ремонтні цехи та інше.

Параметри:

 • об’єм обігріву м.куб. –від 3000  до 6000 (з водяним контуром)
 • паливо – дерево, брикети, папір, солома та сіно
 • потужність кВт.: 90 – 170
 • довжина дров мм. – від 1000 до 2000 
 • потік повітря, м3/хв: 50 – 100
 • метал: 4 – 6 мм,
 • розміри – в.ш.д – (від замовлення)
 • труба – (від замовлення)
 • гарантія – 1 рік
 • середня потреба палива –
 • вага: 300 – 1600 кг.
  Ціна конвекційного котла на 3000 м.куб від – 25 000 гр-н (метал топки- 4 мм)
  Ціна конвекційного котла на 3000 м.куб від – 35 000 гр-н (метал топки- 6 мм)
  Ціна конвекційного котла на 4000 м.куб від – 45 000 гр-н (метал топки- 6 мм)

  Встановлення водяного контуру: 3000 – 6000  гр-н
  Встановлення корпусу для примусового обдуву: 2000 – 15000  гр-н

Як топити піч у ночі?

Наші печі можливо сконструювати таким чином, щоб дрова закидались з зовні приміщення, а піч знаходилась у приміщенні.
Таким чином завантаження дров може робити будь хто з персоналу, не виключаючи сигналізацію охорони.

промышленные конвекционные котлы на дровах, загрузка палива з зовні охоронником, загрузка дров с наружи, котлы для промышленности, промышленный котёл   промышленные конвекционные котлы на дровах, загрузка палива з зовні охоронником, загрузка дров с наружи, котлы для промышленности, промышленный котёл   промышленные конвекционные котлы на дровах, загрузка палива з зовні охоронником, загрузка дров с наружи, котлы для промышленности, промышленный котёл

Дверний отвір: що влізе у піч?

Розмір дверей печі 600 х 400, цього достатньо щоб вмістились на половину розрізані піддони, викорчувані пні з корінням, двох метрові стовпи, автомобільні колеса, ящики, солома у тюках і також усе що не потрібно.

Можлива розробка та виготовлення котлів під різні умови та споруди.

Економія: скільки споживає конвекційний котел палива?

Наші печі спроектовані таким чином, щоб добре гріли повітря, та економили паливо, наші конвекційні печі віддають максимум теплової енергії від вогню.
У наших печах вмонтована система подачі вторинного кисню, для згорання газів які утворюються при нагріванні палива.

Кисень змішується з газами над паливом та загоряється спалюючи гази, таким чином збільшує КПД та зменшує потреби палива.

Форма наших конвекційних котлів як ромб, що дає змогу повітрю проходити по всіх нагрітих стінках без перешкод великим потоком, через радіатори, без допомоги вентиляторів і швидко прогрівати приміщення.

Висока камера згорання дає змогу вогню прогрівати стінки конвекційного котла та вмонтований водяний контур.

Завдяки високій камері згорання, використовуючи вогонь, ми досягли високих економічних результатів у конвекційних печах.

Електрика: чи потрібна електрика для роботи конвекційного котла?

Ні, не потрібна, наші печі – конвектори працюють без складних електронних та допоміжних електричних
приладів (не стосується для котлів з водяним контуром, потрібен циркуляційний насос).

Вода: скільки води у системі може обігрівати котел?

Кожен котел проектується під потреби замовника, та вираховується окремо по кожному об’єкту.
Від 0.1  до 5 м.куб., води.

Обслуговування конвекційного котла:

Все що потрібно для нормальної роботи конвекторного котла, це вичищати попіл. Для промышленные конвекционные котлы на дровах, загрузка палива з зовні охоронником, загрузка дров с наружи, котлы для промышленности, промышленный котёлцього не потрібно гасити піч як у булерьянів, попіл падає у відсік-совок для попелу який виймається разом з попелом, це дуже зручно.
Бажано щоб конвекційна піч стояла подалі від розбризкувачів води, так як конструкція конвекційної печі металева і іржа може з’явитися на корпусі печі.

Час від часу, потрібно оглядати конвекторний котел, чи не з’явилась іржа. Уражені місця від іржі потрібно зачищати наждачним папером та підфарбовувати, це збільшить термін використання вашого конвекційного котла.

Кисень: чи випалює конвекційна піч кисень?

Ні, печі “Turbina” конвекційного типу, радіаторна конструкція не нагрівається до почервоніння, повітря проходить великим потоком через радіатори, забирає тепло охолоджуючи їх, радіатори у свою чергу забирають тепло від самої камери згорання, не даючи їй нагріватися до максимуму.

Порівняно з канадськими печами булерьян, в яких труби знаходяться у печі, та обігріваються з усіх сторін, це приводить до високої температури нагрівання труб, у свою чергу труби булер’яна просто жарять кисень, роблячи його шкідливим для здоров’я.

Встановлення: хто встановить та підключить котел?

Наша компанія зможе доставити та встановити конвекційний котел на місце його призначення, провести пусконалагоджувальні роботи та навчити обслуговуванню персонал.

Також ми можемо доставити та встановити витяжні труби для відводу газу.

промышленные конвекционные котлы на дровах, котлы для промышленности, промышленный котёл, обогрев фермы, отопление цеха   промышленные конвекционные котлы на дровах, загрузка палива з зовні охоронником, загрузка дров с наружи, котлы для промышленности, промышленный котёл   промышленные конвекционные котлы на дровах, загрузка палива з зовні охоронником, загрузка дров с наружи, котлы для промышленности, промышленный котёл   промышленные конвекционные котлы на дровах, загрузка палива з зовні охоронником, загрузка дров с наружи, котлы для промышленности, промышленный котёл   промышленные конвекционные котлы на дровах, котлы для промышленности, промышленный котёл, печи для птичника, отопление птичника, промышленные котлы  

Економте свої кошти, з нашими конвекційними котлами !!!

пошукові слова сторінки: котлы для теплиц, котёл для теплиц, котлы для теплицы, система отопления теплиц, отопление теплиц дровами, опалення теплиць, буржуйка для теплиц, конвекторные печи для теплиц, котлы конвекционные, конвекционное отопление, конвекторы на дровах, отопление цеха конвектором, отопление фермы, обогрев фермы, печи для ферм, как обогреть ферму, большая буржуйка, котлы конвекторные, промышленные конвекторы на дровах, промышленные воздушные котлы, обогрев отопление производственного цеха воздухом и водой, твёрдотопливный конвектор, конвектор на твёрдом топливе, мощные конвекторы на дровах, как обогреть теплицу зимой, котлы для теплиц на дровах, котлы для промышленности и фермерства, котёл конвекторный с высоким КПД, цена промышленного котла в Украине, конвектор на твердом топливе, отопление воздухом, воздушные котлы, обогрев воздухом, отопление птичника, котлы для птичника, опалення пташника, большие воздушные котлы, большие буржуйки в Украине, большие печи для обогрева,  буржуйка в гараж, котлы для теплиц, котлы для цеха, котлы для завода, большие воздушные котлы, большие воздушные печи, опалення ферм, обогрев СТО, обогрев гаража, воздухогрейные котлы, воздухогрейные печи, булерьян