Піч буржуйка “Turbina-120” з варочною поверхнею

Буржуйка “Turbina – 120” конвектор з плитою для приготування їжі.Буржуйка в гараж, буржуйка для дачі, буржуйка ціна, сучасна буржуйка, супер буржуйка, булерьян, піч буржуйка, піролізна буржуйка,

Піч Буржуйка “Turbina – 120” конвектор, призначена для не великих приміщень, таких як: сторожки, гаражі, літні кухні, битовки, на тим часове будівництво та інші споруди об’ємом до 120 м.куб.

Піч піролізного типу, має радіатори та у дверцях канали для транспортування кисню у верхню частину паливної камери, де кисень змішується з газами та згорає над дровами.

Буржуйка має конічну форму, така конструкція краще прогріває повітря, яке проходить по усім стінкам печі, краще прогріває помешкання. Звичайна квадратна форма гріє повітря тільки з бокових стінок, а нижня та верхня стінки глухі, по ним не проходить поток повітря і його менше нагрівається.

По бокам знаходяться повітряні радіатори, які забирають на себе частину тепла від печі та краще прогріває повітря яке проходить через них.

Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб вони краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності.

З низу вмонтовано зольний совок, він слугує як і регулятор подачі кисню з низу дров при розпалюванні.

Показники конвекційної буржуйки:

буржуйка з конвекцією, конвекційна буржуйка, буржуйка конвектор, буржуйка, піч буржуйка, економна буржуйка, буржуйка в гараж, буржуйка для дачі, конвектор на дровах, піролізні буржуйка, буржуйка в теплиці

  • об’єм обігріву м.куб. – до 120
  • потужність кВт, – 8-13
  • паливо – дрова, брикет
  • метал, піч- 3-4 мм,
  • розміри – в.ш.д – 700, 450, 450
  • труба – 120 мм
  • вага кг., – 35;  40
  • гарантія – 1 рік
  • середня потреба палива  1 – 3 кг/год.

доставка по Україні – любим поштовим оператором

ціна буржуйки – 3350 гр-нь (3 мм)

ціна буржуйки – 3550 гр-нь (4 мм)

 

Поради для користування:

При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, які знаходяться над дровами, після чого піч краще прогрівається. Як що заповнити піч дровами до верху, газам не буде місця над дровами і вони просто будуть виходити на зовні, без корисного вогню.

Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимальні показники, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

Є в наявності.

буржуйка з конвекцією, конвекційна буржуйка, буржуйка конвектор, буржуйка, піч буржуйка, економна буржуйка, буржуйка в гараж, буржуйка для дачі, конвектор на дровах, піролізні буржуйка, буржуйка в теплиці, буржуйка ціна, буржуйка в   буржуйка з конвекцією, конвекційна буржуйка, буржуйка конвектор, буржуйка, піч буржуйка, економна буржуйка, буржуйка в гараж, буржуйка для дачі, конвектор на дровах, піролізні буржуйка, буржуйка в теплиці, буржуйка ціна, буржуйка в   буржуйка з конвекцією, конвекційна буржуйка, буржуйка конвектор, буржуйка, піч буржуйка, економна буржуйка, буржуйка в гараж, буржуйка для дачі, конвектор на дровах, піролізні буржуйка, буржуйка в теплиці, буржуйка ціна, буржуйка в   буржуйка з конвекцією, конвекційна буржуйка, буржуйка конвектор, буржуйка, піч буржуйка, економна буржуйка, буржуйка в гараж, буржуйка для дачі, конвектор на дровах, піролізні буржуйка, буржуйка в теплиці, буржуйка ціна, буржуйка в

Відео-інструктаж по використанню печей “Турбіна”

Рекомендації до комплекту
Труби димохідні, неіржавка Ф – 120:
ціна від 200 грн/м.п. (заводське виробництво, безшовна)
варіанти неіржавки:
технічна, харчова, вогнетривка
товщина: 0.5 мм,  0.8 мм, 1 мм.


Буржуйка отопительно варочная для гаража, буржуйка для дачі, виробничі та складські приміщення, буржуйка для магазину, буржуйка конвекційна, буржуйка с конвекцией на дровах, экономная буржуйка, современная буржуйка для дачи, буржуйка для дома, булерьян – 00 для дома, бубофоня для дома, канадская печь в доме, буржуйка из труб, пиролизная буржуйка на дровах в Киеве, Умань, буржуйка в Украине для гаража с доставкой, конвектор на дровах, буржуйка в гараж, буржуйка в гараже, буржуйка в дом, буржуйка цена, купить буржуйку, буржуйка, современная буржуйка, булерьян цена, канадская печь, печи канадские, буржука для гаража, булерьян с плитой, булер’ян з плитою для приготування їжі, печі в епіентрі, епіцентр Умані, епіцентр Умань, печі для дому, піч металева,

 Доставка по Україні