Піч буржуйка “Turbina-200”

Піч Буржуйка “Turbina – 200” призначена для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, гаражі, магазини, склади, булерьян, конвектор, для гаража, для теплиц, для дачи

теплиці парники, СТО та інші споруди об’ємом до 200 м.куб.

 

Піч піролізного типу, має подовжені радіатори та більшу камеру згорання, що збільшує потужність печі за ті самі дрова що попередні печі.

У дверцях канали для транспортування кисню у верхню частину паливної камери, де кисень змішується з газами та згорає над дровами.

Її конічна форма, краще прогріває повітря, яке проходить по усім стінкам печі та краще прогріває помешкання.

З низу вмонтовано зольний відсік совок, він слугує як і регулятор подачі кисню з низу дров при розпалюванні, з ним легко вичищати попіл.

По бокам знаходяться повітряні радіатори, які забирають на себе частину тепла від печі та краще

 

 прогріває повітря яке проходить через них.

Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності.

Параметри

 • об’єм обігріву м.куб. – до 200
 • потужність кВт, – 15-18
 • паливо – дрова, тріски, папір.
 • потік повітря м.куб/хв: 6 – 8
 • метал, піч- 3-4 мм,
 • розміри – в.ш.д – 800, 450, 450
 • труба – 120 мм
 • гарантія – 1 рік
 • середня потреба палива 1 – 3 кг/год.
 • вага – 43-52 кг.
 • ціна буржуйки – 4350 гр-нь (3 мм)
 • ціна буржуйки – 4600 гр-нь (4 мм)

Поради для користування

При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, які знаходяться над дровами, після чого піч краще прогрівається. Як що заповнити піч дровами до верху, газам не буде місця над дровами і вони просто будуть виходити на зовні, без корисного вогню.

Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимально 

 

допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

Є у наявності.

ДОСТАВКА по Україні

  

булерьян конвекційний, піч повітряна, воздушное отопление, обогрев воздухом  булерьян конвекційний, піч повітряна, воздушное отопление, обогрев воздухом  булерьян конвекційний, піч повітряна, воздушное отопление, обогрев воздухом 

буржуйка з водяним контуром, булерьян, печь канадская, бубафоня, буржуйка в гараж, буржуйка в теплицу, буржуйка цена, булерьян киев, піч камінзнижка скидка

Можлива доставка у всі міста України: Київ, Одеса, Львів, Житомир
буржуйка в гараж, буржуйка на дачу, буржуйка конвектор, конвектор на дровах, булерьян, печь в теплицу, обогрев теплици, отопление дома воздухом, воздушная печь, піч повітряна, буржуйка в доме, буржуйка для дома, опалення буржуйкою, буржуйка з водяним контуром, буржуйка для дома, буржуйка цена, булерьян киев, бубафоня, піч камін