Твердопаливний конвектор “Turbina-2000”

Повітряний котел “Turbina – 2000” призначений для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі,

гаражі, магазини, склади, теплиці парники, СТО, автомийки, виробничі приміщення та інші споруди об’ємом до 2000 м.куб.turb_2000, буржуйка в теплице, супер буржуйка на воде, буржуйка с водяной рубашкой, большая буржуйка в Киеве цена, воздушные котлы, обогрев воздушными котлами, буржуйка в теплицу, для теплицы, для гаража

Параметри

 • об’єм обігріву м.куб. – до 2000
 • потужність кВт. – 70-80
 • паливо – дрова, тріски, папір
 • довжина дров – 1 100 мм.
 • потік повітря, м3/хв: 25 – 30
 • метал: – 4 мм,
 • розміри – в.ш.д – 1400, 750, 1350
 • труба – 180 мм
 • гарантія – 1 рік
 • середня потреба палива 5 – 10 кг/год.
 • вага – 280 кг.
  ціна котла – 18 300 гр-нь
  Ціна печі з водяним контуром: 21 300 гр-нь
 • Переваги від інших печей
  1)  Піролізна система згорання паливних газів, розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
     У печі є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.2)  Радіатори мають великий об’єм щоб забеспечити легкий прохід повітря, також там вмонтовано допоміжний внутрішній радіатор для максимального прогрівання повітря на великій швидкості.
    Буржуйка ЛюксТерм, буллер, буллерьян, бубафоня, конвектор на дровах, большая буржука, большой булерьян,Конічна форма не має перешкод для потоку повітря, яке проходить по усім стінкам печі, радіаторів та краще прогрівається.
    Така форма є найкращою для роботи без допоміжних чинників, вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають не зручності у користуванні.
    Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності металу та печі у цілому.

  3)  Більша кількість радіаторів ніж у конкурентів булер’янів
  , у них вони стоять через один, це як схрестити пальці, а наша конструкція має у два рази більше радіаторів на таку ж довжину, тобто наші печі потужніші у два рази, тому що дають більше тепла та скоріше нагрівають повітря.

  4) Відсік для попілу, совок, вмонтовано у нижній часині печі, він слугує як і регулятор подачі кисню з низу дров при розпалюванні, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є
  безперервним. Такого не має у конструкціях булер’ян, що не зручно у користуванні.

  5)  Водяний теплообмінник також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.Буржуйка з водяним контуром, котел
  Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або як що пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.

буржуйка 6) Транспортування теплого повітря в інші кімнати без допомоги вентиляторів, на піч монтується кожух з трубами схожими на вентиляційні, та розводиться по
приміщенням під стелею, потім ця система закривається декоративними панелями.

Конвекція та водяний контур буржуйка

Поради для користування
Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.

Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, тепер піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тепер тліє а не горить, а горить тепер газ над паливом.
При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами, після чого піч краще прогрівається.
Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.
Тепло яке надходить від вихлопної труби також покращує обігрів, більше труби у приміщенні, більше тепла від неї йде, тепліше у приміщенні.

Під замовлення.

большая буржуйка для теплицы, печи для теплицы, обогрев теплицы, котёл для теплицы, котлы для обогрева теплиц      буржуйка в большом гараже, буржуйка в гараже, обогрев гаража, буржуйка для гаража, буржуйка с водяным контуром, буржуйка с водяной рубашкой, большая буржуйка, буржуйка в теплицу, буржуйка для теплицы, буржуйка в гараж в Умані, отопление гаража,     самая большая буржуйка в Украине, самая мощная буржуйка, буржуйка для больших зданий, печи для больших зданий   Буржуйка в теплице, буржйка для теплиц, буржуйка в теплиці, велика буржуйка, теплична буржуйка, печь для большой теплицы, буржуйка дл большой теплиццы, отопление теплицы, обогрев теплицы, опалення теплиці, обігрів теплиці  

ДОСТАВКА по Україні

 

Наші великі буржуйки з водяним контуром, найкраща альтернатива газовим котлам. Большая буржуйка с водяным контуром. Наші буржуйки найкраще з усіх обігрівають великі приміщення, такі як: теплиці, сто, ферми, склади, промислові приміщення, парники, авто мийки, майстерні, сільські клуби, гаража, дома, будинку, котёл с конвекцией и радиаторами, буржуйка с конвекцией и водяным контуром, большие воздушные котлы, воздушный котёл с водяным контуром  буржуйка для теплиц и парников, мощная буржуйка, буржуйка с водяной рубашкой, булерьян самый большой, булерьян для больших помещений, котел воздушный для теплиц, отопление теплиц, обогрев теплиц, котел в теплице, булерьян в теплице, канадская печь в теплице, теплица и буржуйка, воздушная печь, большая воздушная печь, печь в теплице, супер буржуйка, самая мощная буржуйка, большая буржуйка в Киеве цена низкая, 
Буржуйки для гаража, буржуйка в гараж, буржуйки в гараже, буржуйка в большой гараж, обогрев большого гаража, буржуйки для гаража, обогрев теплицы на дровах, система обогрева теплиц, система отопления теплиц дровами, отопление теплицы дровами, отопление теплицы своими руками, отопление гаража своими руками, оборудование для теплиц, оборудование для сто, оборудование для ферм, отопление птичника, воздушное отопление цеха, оборудование для СТО, воздушные котлы, повітрні котли,