Буржуйка “Turbina – 50” з варочною поверхнею

буржуйка для гаража, буржуйка в гараж, буржуйка с варочной плитой, буржуйка з варочною поверхнею, буржуйка цена, буржуйка ціна

Піч буржуйка з варочною плитою “Турбіна – 50” призначена для приміщень до 50 м.куб.
Часто використовують у гаражах, на дачах, у житлових будинках, невеличких магазинах, у побутових приміщеннях на виробництвах, на будівельних майданчиках та безліч інших варіантів.

Опис:

Буржуйка з варочною плитою “Турбіна – 50” найпростіша модель, але дуже зручна та ефективна та має багато переваг від аналогів.

1)  Форма буржуйки з низу заострена, така форма дає не тільки тепло від інфрачервоних променів, а ще від конвекції, повітря яке прогрівається від стінок печі. З такою конструкцією буржуйка “Турбіна – 50” більше корисної дії ніж від стандартних квадратних конструкцій, бо повітря оминає усі стінки буржуйки та нагрівається, згідно цього більше тепла у кімнаті та меньше потрібно палива.

     2)  У буржуйці “Турбіна – 50” вмонтований зручний совок (попілозбірник), попіл падає одразу у совок, це зручно для чистки буржуйки (поіл виймається разом з совком), також це і піддув повітря з низу (первинна подача кисню).

    3) Також у буржуйці є вторинне зпалювання чадних газів, піроліз, коли піч добре розігрілась, порібно закрити подачу повітря з низу і з цього моменту кисень буде надходити над дровами, змішуючись з газами утворених від тління палива. Така технологія зменшить кількість палива та покращить екологічність викидів у атмосферу.

    4) Буржуйка з варочною плитою “Турбіна – 50″компактна та не займає багато місця у приміщенні, а приготування їжі не займає багато часу.


Ціна буржуйки з варочною плитою “Турбіна – 50” 4 мм. – 2900 грн.

 

ДОСТАВКА по Україні

опалювально варильна піч для дачі гаража теплиці, буржуйка в гараж, буржуйка для гаража, буржуйка отпітельно-варильна, буржуйка зі сталі ме Таллі, буржуйка пиролизная, економна буржуйка, буржуйка на дровах в Умані Києві, Львові, Житомирі, буржуйка ціна, буржуйка купити Київ , буржуйка в Україні ціна, буржуйка в гараж, буржуйка на дачу, буржуйка на 50 кубів, булерьян на 50 кубів ціна, буржуйка отопительно варочная цена, отопительно-варочная печь, буржуйка з варочною плитою для їжі ціна, буржуйка цена, буржуйка ціна

 

1 thought on “Буржуйка “Turbina – 50” з варочною поверхнею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *