Головна

Піролізні твердопаливні печі буржуйки «TURBINA» від Українського виробника ТОВ “LuxTerm”буржуйки люкстерм

Компанія “ЛюксТерм” виготовляє печі твердопаливні, радіаторні, піролізним згоранням палива.
Наші печі, радіаторні буржуйки – найкращі у своєму класі, їхня форма та конструкція має безліч переваг перед іншими аналоговими виробами. Печі “Turbina” були розроблені спеціально для воїнів АТО і пройшли тестування в польових умовах. Лише після отримання безлічі позитивних відгуків від захисників нашої держави ми прийняли рішення запустити в серійне виробництво печі буржуйки для опалення приміщень “Turbina”, відтоді ми постійно оновлюємо асортимент і покращуємо якість нашої продукції.

Переваги наших печей

Наші печі витримують жорстку конкуренцію в своєму класі, адже мають ряд переваг:

  • Максимальне прогрівання повітря. Безперервний зварний шов на радіаторах, тепло максимально передається від топки на радіатори, краще нагріває повітря та не дає топкі накалятися.
  • Конічна конструкція краще пропускає повітря, яке виходить швидким потоком та розповсюджується по приміщенню, без допомоги вентиляторів.
  • Зольна шухляда дає змогу безперервно обслуговувати піч (чистити від золи), що не має у булер’янів та подібним конструкціям.
  • Радіаторів більше у два рази (один навпроти другого), ніж у аналогічного булер’яна (труба через трубу), наша піч потужніша у два рази ніж булер’яни та подібні.
  • Піролізний тип. Подача кисню, для вторинного спалювання газів. Канали подачі кисню знаходяться по бокам, що у подальшому змішує кисень з газами та дає більше вогню, краще прогріває піч та економить паливо.
  • Не накаляється, та не палить кисень, що безпечно для дихальних шляхів (радіатори охолоджують піч забираючи частину тепла на себе).
  • Не шкодить близько розташовані речі біля печі, інфрачервоні промені не проходять через радіатори.
  • Можливість монтувати систему, для транспортування теплого повітря у інші приміщення, кімнати, без допоміжних вентиляторів, що економить кошти та дає незалежність від електрики.
  • Наші печі постійно доопрацьовуються, щоб бути найкращими для найвибагливіших клієнтів.

Для яких приміщень підходять наші печі

Піролізні твердопаливні котли (пічки буржуйки) “Turbina”чудово підходять для опалення приміщень різного роду використання. Якщо Вам потрібна буржуйка в гараж або на дачу – зверніть увагу на наші пічки на дровах українського виробництва від компанії ЛЮКСТЕРМ. Також це ідеальний варіант, якщо Ви шукаєте економне опалення для виробничого приміщення, кафе, магазину тощо. Ми впевнені, що, купивши нашу піч, ви будете задоволені на всі 100% якістю її роботи.

Піч “Turbina”радіаторного типу тривалого горіння на дровах (в народі – просто буржуйка) призначена для повітряного опалення приміщень об’ємом від 40 до 2 000 кубічних метрів. Аби обрати оптимальну модель пічки для свого випадку, вирахуйте об’єм приміщення, в яке ви плануєте встановлювати буржуйку.

Як вирахувати об’єм приміщення?

Дуже просто! Припустимо, параметри такі: ширина 6 м., довжина 7 м., висота 3 м. Перемножуємо між собою ці три показники (6 х 7 х 3), отримуємо 126. Це і буде об’єм вашого приміщення в кубічних метрах

Особливості експлуатації печей “Turbina”

При розпалювання печі відразу після появи деревного вугілля перекрийте повністю нижню подачу повітря. Піч працює від жару і дає багато тепла за допомогою радіаторів, розташованих з обох її сторін. При повторному завантажуванні не кладіть в топку багато дров, оскільки вони прикриватимуть жар, який гріє стінки печі. Достатньо підкинути 3-5дровини. Цього буде достатньо ще на 3-5 годин обігріву. Довжина дров, що можна завантажувати в піч, складає 40 – 110 см. (в залежності від моделі). Горіння на одному завантаженні триває до трьох годин. Споживання печі за робочий день (8 годин) становить 8 – 10 кг. Дров з будь-якої породи деревини. Аби піч працювала максимально ефективно, рівномірно розкладайте дрова по колосниках.

При розпалювання печі відразу після появи деревного вугілля перекрийте повністю нижню подачу повітря. Піч працює від жару і дає багато тепла за допомогою радіаторів, розташованих з обох її сторін. При повторному завантажуванні не кладіть в топку багато дров, оскільки вони прикриватимуть жар, який гріє стінки печі. Достатньо підкинути 3-5 дровини. Цього буде достатньо ще на 3-5 годин обігріву. Довжина дров, що можна завантажувати в піч, складає 40 – 110 см. (в залежності від моделі). Горіння на одному завантаженні триває до трьох годин. Споживання печі за робочий день (8 годин) становить 8 – 10 кг. дров з будь-якої породи деревини. Аби піч працювала максимально ефективно, рівномірно розкладайте дрова по колосниках.

Також потрібно враховувати те, що за для економії потрібно обирати піч з запасом потужності, тобто як що приміщення житловий будинок 1000 м.куб., бажано використовувати піч “Turbina – 2000”.
Як що приміщення не житлове, а виробниче, можливе використання до максимальних показників, тоді температура буде суттєво нижче та споживання палива збільшиться.