Димохід

Димарі з нержавіючої сталі

Сучасні димарі й димохідні системи «СТАЛАР» різного класу, а також комплектуючі до них, виробляються з аустенітних сталей високої якості (AISI 304, AISI 321) на точному і високотехнологічному обладнанні. 

Як утеплювач застосовується природний матеріал вермикуліт. Крім того, що він має високі теплоізоляційні властивості, жаростійкість, вогнестійкість, даний матеріал не піддається розкладанню має необмежений термін використання. 
Всі ці фактори забезпечують димоходів і димохідним системам «СТАЛАР» гарантію на необмежений термін використання і гарантію від заводу виробника на всі вироби до 10 років. 

Завод «СТАЛАР» гарантує безпеку, довговічність, зносостійкість своєї продукції, а також зручність в монтажі, використанні і обслуговуванні.
Якість і надійність вироблених димоходів, димохідних систем і комплектуючих, вироблених заводом «СТАЛАР», а також безпеку їх використання і застосування, підтверджується всіма необхідними ліцензіями і сертифікатами. 

Компанія "Люкс Терм" являється офіційним представником заводу «СТАЛАР»

Інформація

I. Гарантія 10 років

Сучасні димоходи й димохідні системи «СТАЛАР» різного класу, а також комплектуючі до них, виробляються з аустенітних сталей високої якості (AISI 304, AISI 321) на точному і високотехнологічному обладнанні. 
Як утеплювач застосовується природний матеріал вермикуліт. Крім того, що він має високі теплоізоляційні властивості, жаростійкість, вогнестійкість, даний матеріал не піддається розкладанню має необмежений термін використання. 
Всі ці фактори забезпечують димоходів і димохідним системам «СТАЛАР» гарантію на необмежений термін використання і гарантію від заводу виробника на всі вироби до 10 років. 

Завод «СТАЛАР» гарантує безпеку, довговічність, зносостійкість своєї продукції, а також зручність в монтажі, використанні і обслуговуванні.
Якість і надійність вироблених димоходів, димохідних систем і комплектуючих, вироблених заводом «СТАЛАР», а також безпеку їх використання і застосування, підтверджується всіма необхідними ліцензіями і сертифікатами. 

ІІ. утеплення вермикулітом

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. ІІ. утеплення вермикулітом

  Для утеплення димоходів і димохідних систем «СТАЛАР» використовується вермикуліт - природний, екологічно чистий, зносостійкий, пористий матеріал. 
  Вермикуліт сипучий, текучий, що дозволяє заповнювати порожнечі неправильної форми, має високі теплоізоляційні властивості, не схильний до розкладання і гниття під дією мікроорганізмів, не є сприятливим середовищем для комах і гризунів, перешкоджає поширенню цвілі. 
  Вермикуліт є екологічно чистим і стерильним матеріалом, не токсичний, не містить важких металів, може використовуватися в камінах і печах з високою температурою відхідних газів. 
Основні характеристики: жаростійкість, вогнестійкість, відбивна здатність і хімічна інертність.

Перевагою використання вермикуліту є низька вага труби, в порівнянні з трубою наповненою мінеральною ватою.

III. передове обладнання

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. III. передове обладнання

Завод «СТАЛАР» укомплектований найкращим європейським обладнанням. Закупівля та встановлення передового німецького, швейцарського, австрійського обладнання найсучаснішого технологічного оснащення. 
Сучасне виробництво заводу «СТАЛАР» знаходиться на високому європейському рівні також за рахунок використання нових технологій, інноваційних розробок, досліджень і власних оригінальних конструкторських рішень. 

IV. високоякісна сталь

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. IV. високоякісна сталь

Для виготовлення димоходів, димохідних систем «СТАЛАР» різного класу і комплектуючих до них, використовуються аустенитная сталь високої якості (AISI 304, AISI 210), яка має підвищену жаростійкістю, не схильна до корозії і стійка до агресивних середовищ. Завдяки чому її можна застосовувати для всіх видів опалювальних систем, що працюють на будь-якому з видів палива, а також застосовувати як в індивідуальному використанні, так і в промислових масштабах. Сталь цього класу може використовуватися навіть в атомних і теплоенергетичних установках. 

V. Герметичні шви без корозії

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. V. Герметичні шви без корозії

Для забезпечення герметичності швів з двох труб з фасонними вирізами і зварюванням встик у виробництві застосовується автоматичне зварювання. При автоматичному зварюванні НЕ випалюється місця з'єднання, завдяки чому маємо герметичні шви і повністю виключена корозія.

 

VI. Безперешкодне видалення газів

Унікальність димоходів і димохідних систем STALAR. VI. Безперешкодне видалення газів

Для складання елементів димоходів і димохідних систем «СТАЛАР» використовується розтрубна система, отримана методом холодного формування. Це єдино правильна система, яка виключає звуження димового каналу і, відповідно, не перешкоджає видаленню відпрацьованих газів.

Конкурентні переваги

1 Для складання димоходів і димохідних систем «СТАЛАР» використовується розтрубна система з'єднання труб за методом холодного формування. Це єдино правильна система, яка виключає звуження димового каналу, завдяки чому немає перешкод для видалення відпрацьованих газів.
Також в трубах «СТАЛАР» розмір посадкового місця труби становить 10 см, тому виключається використання обтискних хомутів.

2 Теплоізоляційний шар димоходів Термо становить 30-50 мм, що забезпечує найкращу теплоізоляцію в різних кліматичних умовах.

3 В якості ізоляційного матеріалу використовується природний, екологічно чистий, зносостійкий, високоякісний матеріал - вермикуліт (якість підтверджено сертифікатом виробника). Димарі «СТАЛАР» можуть використовуватися в камінах і печах з високою температурою відхідних газів.
Перевагою використання вермикуліту є низька вага труби, в порівнянні з трубою наповненою мінеральною ватою.

4 Автоматичне зварювання. Завдяки цій системі зварювання маємо герметичні шви, які не випалюються місця з'єднання, повністю виключена корозія.

Завод «СТАЛАР» є одним з провідних виробників димоходів і димохідних систем в Україні. 
В основі продукції, що випускається заводу «СТАЛАР» лежить застосування високоякісної корозійностійкої сталі (аустенитная сталь AISI 304, AISI 321), екологічно чистого, жаростійкого і безпечного утеплювача - вермикуліт, а також використання передових інноваційних технологій обробки матеріалу. 
Завод «СТАЛАР» укомплектований найкращим європейським обладнанням. Виробництво знаходиться на високому європейському рівні за рахунок використання нових технологій, інноваційних розробок і власних оригінальних конструкторських рішень.

Завдяки роботі високопрофесійних фахівців, інженерів, конструкторів, менеджерів, потужній виробничій базі, масштабним складах, власному автопарку, ми досягаємо високої якості продукції, стабільних складських запасів і мінімальних термінів доставки. 
Завод «СТАЛАР» заслужив репутацію надійного постачальника димоходів і димохідних систем найвищої якості. 

Ми пропонуємо великий вибір димоходів і димохідних систем різного класу і аксесуарів до них з високоякісної нержавіючої сталі, гарантуємо високу якість своєї продукції. 

Димохідні системи «СТАЛАР»можуть застосовуватися в індивідуальному використанні, колективних системах опалення, а також у великих виробничих котелень системах, вимагають малої площі установки і є нескладними при монтажі. 

Вся продукція заводу «СТАЛАР» відповідає найвищим стандартам якості, яке контролюється на кожному етапі виробництва. 
У виробництві димоходів і їх елементів використовуються тільки високоякісні матеріали, які закуповуються у перевірених постачальників і проходять додаткову перевірку, експертизи, випробування і спектральний аналіз. 

Димарі «СТАЛАР»ідеально підходять для роботи професіоналів, які цінують надійність і простоту монтажу, а також для власників будинків, любителів лазні, всіх, хто мріє проводити зимові вечори біля каміна, хто вміє цінувати комфорт, стабільність, безпеку. 

Продукція заводу «СТАЛАР» сучасна, якісна, безпечна, екологічно чиста, енергоефективна, зносостійка, зручна у використанні, не втратить актуальності і з часом.

Також принципом роботи нашої компанії є не тільки свідоме ставлення до якості нашої продукції, але і створення, і підтримка тісних партнерських відносин з нашими представниками, повне інформаційне супроводження клієнтів, постійне підвищення якості обслуговування. Для нас важливі цінності, які представляють основні принципи щоденної роботи. 

Ми працюємо на перспективу, ми цінуємо людини на підприємстві, ми дорожимо партнерськими відносинами, завжди гнучко підходимо до роботи і досягаємо обопільного успіху.

труби димохідні, труба на димохід, димар в умані купити ціна, купити трубу на піч буржуйку, димохідна труба в умані, дымоходы сталар, дымоходы для теплиц, димар на теплицю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *