Конвекційна буржуйка з варочною поверхнею "Турбіна-120"

Буржуйка з варочною плитою, яку часто використовують для та гаража та будинку.
Добре і швидко прогріває приміщення.
Зручна у користуванні.

+38 097 827 49 47 Київстар, Viber

+38 063 2 666 898 Lifecell

Детальний опис

Великі дверцята дуже зручні для закладки крупногабаритного палива, наприклад дров рогачів, грубих колодок чи елементи розбитого піддону.

Також в дверцятах вмонтована система вторинної подачі кисню, який входить через спеціальні канали у вигляді логотипу чи круглих отворів з лицевої сторони.
Вторинна подача кисню покращує згорання палива та зменшує засмічення димарів чадними смолами.

Повітряні конвекційні радіатори збільшують кількість нагрітого повітря завдяки природній конвекції.
Радіатори розміщені по усім стінкам, які монтуються за допомогою суцільним зварним швом, це найкраще дає змогу передати тепло від корпусу печі на радіатори, таким чином ми збільшили потужність конвекційної печі, за рахунок повітряних радіаторів які не дають печі розжаритись, вони охолоджують піч забираючи на себе частину температури, що збільшує ресурс використання печі.
А також радіатори слугують ребром жорсткості і не допускають деформації металу від високих температур і слугують бар’єром для інфрачервоних промінів які нагрівають усе навколо себе в радіусі двох метрів та шкодять речі та рослини, це пожежонебезпечно. Але в конвекційних печах “Турбіна” ці небезпечні ризики знижені до мінімума.

Конусоподібна форма печей “Турбіна” є однією з найвдаліших, вона сприяє природній конвекції найкраще прогріваючи повітря.

Тепло розповсюджується по приміщенню завдяки прогрітому повітрю, а також від печі випромінюються інфрачервоні промені які теж дають тепло біля буржуйки, але не шкодять речам.

На нашій буржуйці з варочною плитою можливо зручно готувати чи підігрівати їжу.
Наприклад час закипання води займає лише 7 – 10 хвилин.буржуйці 

Совок розміщений у нижній частині печі, він виконує функцію попілозбірника та слугує як регулятор первинної подачі кисню у буржуйку.
Совок виймається разом з попелом без допомоги кочерги та не псує повітря пилом.

Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.
  Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, далі піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тліє а горить газ над паливом.
  При повторному завантаженні палива, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами.
Для кращої роботи та економії палива, вибирайте піч з запасом потужності, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте печі на 30 – 50 % потужніші.
Консультуйтесь з нашими спеціалістами, які вам допоможуть з підбором печі чи повітряного котла.

Ціна - 3800 грн.

Додаткова комплектація та ціни

Дане пристосування дає змогу жарити шашлик безпосередньо у печі, що економить вам кошти на купівлю мангалу.
М’ясо прожарюється рівномірно та не висихає.
Готується швидше, за 10 хв.
Кількість шампурів з шашликом  4 – 5 шт.

Також можливо помістити ємність для запікання картоплі чи інших страв.

Буржуйка з варочною поверхнею для гаража буржуйка-мангал з варочною поверхнею в гараж для гаража, шашлик в буржуйке Буржуйка мангал з варочною поверхнею для гаража і для дома шашлик в буржуйке

 Жаростійке скло використовують для приладів на твердому паливі з  надвисокими температурами, такі як каміни, печі кам’янки, котли та маленьких розмірів печей буржуйок.
Скло дає можливість спостерігати за красою полум’я , ізолюючи його від проникнення у приміщення.

 Скло виготовлене з високоякісних складових фірмою NeoCeram (Япония) і витримує  температуру до 800 С*.Буржуйка з варочною поверхнею для гаража, стекло в буржуйке буржуйка з склом конвекційна з варочною поверхнею в гараж, буржуйка с варочной поверхностью для гаража

Водяний контур для буржуйок, дає змогу використовувати температуру чадних газів (більше 400 С*) для нагрівання водяної системи опалення.
Кількість радіаторів – до 5 шт.
Літрів води для нагрівання радіаторів  – до 50 л.

Буржуйка з варочною поверхнею та водяним контуром для гаража     Буржуйка з варочною плитою та водяним контуром для гаража

У базовій комплектації йдуть колосники з арматури діаметром Ф-12 мм.
Ми пропонуємо вам придбати чавунні колосники, які прослужать  вам довше ніж звичайні.

Параметри буржуйки

Площа обігріву куб.м.:  100 – 150
Вага кг:   37
ККД %:  55

Метал топки мм:   4
Метал радіаторів мм:  1,5
Димохід Ф:  120

Довжина дров мм:  400
Середня потреба палива год: 2
Розміри Д.Ш.В. мм:  55х45х70
Фарба:  жаростійка до 650 С*
Вторинна подача кисню: так
Колосніки: так

Супутні товари

Усі права захищено

2016

LuxTerm