Буржуйки “Turbina” & Булер’ян. Порівняння
1) Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.

2) Радіатори мають великий об’єм та допоміжна внутрішня пластина для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю.
Конічна форма не має перешкод для швидкого потоку повітря, така форма є найкращою для роботи без вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають незручності у користуванні.
Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи металевим стінкам печі деформуватись, а також не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності.

3) Більша кількість радіаторів ніж у печей булер’яні: кількість та розмір конвекційних радіаторів мають велике значення, від цього залежить скільки м³ повітря нагріється за одну хвилину, печі “Турбіна” мають радіатори вздовж усієї площини печі і це у два рази більше ніж у канадських булерьянів.
На однакову довжину та кількість палива, печей Булерьян та печей Турбіна, більше нагрітого повітря видасть пічь “Турбіна”.
4) Шухляда для золи, золозбірник вмонтовано у нижній часині печі, він слугує як і регулятор подачі первинного кисню при розпалюванні палива, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є
безперервним. Такого не має у конструкціях булер’ян, що не зручно у користуванні.
5) Водяний теплообмінник також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.
Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або як що пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.