Піч буржуйка велика “Turbina-1000”

Повітряний котел “Turbina – 1000” призначений для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, гаражі, магазини, склади, теплиці парники, СТО, виробничі приміщення та інші споруди об'ємом до 1000 м.куб.
turb_1000, Буржуйка в большой гараж, печка в большой гараж, буржуйка в гараже, буржуйка для гаража, отопление гаража, обогрев гаража, нагреть гараж, экономный котёл в гараж, воздушная печь в гараже, буржуйка конвектор в гараже, теплицы, обогрев теплицы, отопление теплицы, печка в теплицу, буржуйка в теплицу Теплица и буржуйка, котёл в теплицу, обогреватели для теплиц на воде и воздухе, как обогреть теплицу, буржуйки с водяным контуром, буржуйки с водяной рубашкой, буржуйки на воде, отопление теплицы, буржуйка в теплице, конвекторное отопление, конвекционное отопление, конвектор на дровах цена, цена воздушного котла,

Параметри
об'єм обігріву м.куб. – до 1000
потужність кВт. - 45-50
паливо – дрова, тріски, папір, брикет
метал, піч- 4 мм,
розміри – в.ш.д – 1400, 750, 750
Потік повітря, м3/хв: 15 - 25
труба – 180 мм
гарантія – 1 рік
середня потреба палива 2 – 5 кг/год.
вага - 160 кг.
ціна  – 11 300 гр-нь
ціна котла з водяним контуром: 13 500 гр-нь

Переваги
1)  Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
   У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.

Радіаторна піч
У печей "Turbina" радіаторів більше у два рази, ніж у булер'яна Більше потужності, за ті самі дрова

2)  Радіатори мають великий об'єм та допоміжний внутрішній радіатор для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю.
  Її конічна форма не має перешкод для потоку повітря, яке проходить по усім стінкам печі та краще прогрівається.
  Така форма є найкращою для роботи без допоміжних чинників, вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають не зручності у користуванні.
  Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності металу та печі у цілому.

bylerjan
Радіатори булер'яна

3)  Більша кількість радіаторів ніж у булер'янів, у них вони стоять через один, це як схрестити пальці, а наша конструкція має у два рази більше радіаторів на таку ж довжину, тобто наші печі потужніші у два рази, тому що дають більше тепла та скоріше нагрівають повітря у приміщенні.

4) Відсік для золи, совок, вмонтовано у нижній часині печі, він слугує як і регулятор подачі кисню з низу дров при розпалюванні, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є
безперервним.
Такого не має у конструкціях булер'ян, що не зручно у користуванні.

5)  Водяний теплообмінник також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.Буржуйка з водяним контуром, котел
Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або як що пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.


буржуйка 6)  Транспортування теплого повітря у інші кімнати без допомоги вентиляторів,
на піч монтується кожух з трубами схожими на вентиляційні, та розводиться по
приміщенням під стелею, потім ця система закривається декоративними панелями.


Поради для користування

  Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.
  Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, тепер піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тепер тліє а не горить, а горить тепер газ над паливом.

  При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами, після чого піч краще прогрівається.
Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 - 50 % менше об'єму приміщення.

буржуйка в церкви, отопление в церкви, обогрев в церкви, отопление в божому храмі   буржуйка в церкви, отопление церкви, отопление церкви, как обогреть церковь   буржуйка в теплице, обогрев теплицы, отопление теплицы, отопление теплицы дровами   как обогреть теплицу, тепло в теплице, отопление теплицы, опалення в теплиці

піч буржуйка в магазині, обогрев магазина, буржука для гаража, буржуйка в гараже  піч буржуйка в магазині, обогрев магазина, буржука для гаража, буржуйка в гараже  

Є у наявності.

ДОСТАВКАпо Україні

Буржуйка в большой гараж, печка в большой гараж, буржуйка в гараже, буржуйка для гаража, отопление гаража, обогрев гаража, нагреть гараж, экономный котёл в гараж, воздушная печь в гараже, буржуйка конвектор в гараже, теплицы, обогрев теплицы, отопление теплицы, печка в теплицу, буржуйка в теплицу

Теплица и буржуйка, котёл в теплицу, обогреватели для теплиц на воде и воздухе, как обогреть теплицу, буржуйки с водяным контуром, буржуйки с водяной рубашкой, буржуйки на воде, отопление теплицы, буржуйка в теплице, конвекторное отопление, конвекционное отопление, конвектор на дровах цена, цена воздушного котла, печь конвекционная,