Буржуйка конвекційна “Turbina – 500”

буржуйка на 500 м.куб., буржуйка в гараж, конвектор на дровах, буржуйка конвекторна, буржуйка с конвекцией, современная буржуйка, буржуйка длительного горения, буржуйка на воздухе, булерьян цена, буржуйка, камин, буржуйка с водяным контуром, буржуйка

Повітряний котел “Turbina – 500” конвектор, призначений для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, гаражі, магазини, склади, теплиці парники, СТО, виробничі приміщення та інші споруди об'ємом до 500 м.куб.

 


Ціна печі конвекторної типу булерьян "Турбіна - 500" 4 мм.- 7800 грн.

Інформація

 • об’єм обігріву м.куб. – до 500
 • потужність кВт, – 26 - 30
 • КПД: - 80%
 • паливо – дрова, тріски, папір
 • допал чадних газів: - так
 • потік повітря м.куб/хв: 15 - 20
 • метал печі мм: - 3-4 мм,
 • розміри – в.ш.д – 900, 600, 800
 • труба – 160 мм
 • гарантія – 1 рік
 • середня потреба палива 2 – 4 кг/год.
 • вага – 80-90 кг.
 • ціна буржуйки – 7500 гр-нь (3 мм)
 • ціна буржуйки – 7850 гр-нь (4 мм)

Водяний контур збільшить кПд печі, забираючи з вогню додатковий максимум, збільшуючи потужність печі до 50 %.

Водяний контур виробляється з товстостінної безшовної труби, та перевіряється під тиском 3 атмосфери.
Сам контур є незалежний від корпусу печі, та може вийматись у випадку пошкодження чи за непотреби, а обігрів приміщення і далі продовжується від конвекції.

Параметри:
Товщина металу мм.: 3
Вага кг: 20 - 30
Потужність кВт: 15 - 20

Ціна водяного контуру грн: 1700

1)  Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
   У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.

Радіаторна піч

2)  Радіатори мають великий об'єм та допоміжна внутрішня пластина для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю.
  Конічна форма не має перешкод для швидкого потоку повітря, така форма є найкращою для роботи без вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають не зручності у користуванні.
  Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності, металу та печі у цілому.

Bylerjan
Радіатори булер'яна

3)  Більша кількість радіаторів ніж у печей булер'яні,  кількість  та розмір конвекційних радіаторів мають велике значення, від цього залежить скільки м³ повітря нагріється за одну хвилину, печі "Турбіна" мають радіаторів вздовж усієї площини печі, це у два рази більше ніж у канадських булерьянів.
На однакову довжину та кількість палива, печей Булерьян та печей Турбіна, більше нагрітого повітря видасть пічь "Турбіна".

4) Відсік для золи, попілозбірник вмонтовано у нижній часині печі, він слугує як і регулятор подачі первинного кисню при розпалюванні палива, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є 
безперервним. Такого не має у конструкціях булер'ян, що не зручно у користуванні.

5)  Водяний теплообмінник також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.Буржуйка з водяним контуром, котел
Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або як що пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.


буржуйка 6)  Транспортування теплого повітря у інші кімнати без допомоги вентиляторів,
 на піч монтується кожух для збору теплого повітря з печі та за допомогою системи труб розводиться по приміщенням під стелею або під дахом.
В самих кімнатах видно лише регульовані решітки для виходу та входу повітря.
При необхідності, систему транспортування повітря, можливо декорувати термостійкими матеріалами, тому що повітря у трубах може мати температуру до 150 С°.

Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.
  Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, далі піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тліє а горить газ над паливом.
  При повторному завантаженні палива, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами.
Для кращої роботи та економії палива, вибирайте піч з запасом потужності, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 - 50 % менше об'єму приміщення.
Консультуйтесь з нашими спеціалістами, які вам допоможуть з підбором печі чи котла.

буржуйка на 500 м.куб., буржуйка в гараж, конвектор на дровах, буржуйка конвекторна, буржуйка с конвекцией, современная буржуйка, буржуйка длительного горения, буржуйка на воздухе, булерьян цена, буржуйка, камин, буржуйка с водяным контуром, буржуйкабуржуйка на 500 м.куб., буржуйка в гараж, конвектор на дровах, буржуйка конвекторна, буржуйка с конвекцией, современная буржуйка, буржуйка длительного горения, буржуйка на воздухе, булерьян цена, буржуйка, камин, буржуйка с водяным контуром, буржуйка   конвекционная буржуйка на 500 куб.м, буржуйка с водяным контуром  буржуйка на 500 м.куб., буржуйка в гараж, конвектор на дровах, буржуйка конвекторна, буржуйка с конвекцией, современная буржуйка, буржуйка длительного горения, буржуйка на воздухе, булерьян цена, буржуйка, камин, буржуйка с водяным контуром, буржуйка з водяним контуром, буржуйка с водяной рубашкой  

Буржуйка конвекційна ціна в Украине, котел конвекційний ціна, камин с теплообменником и конвекцией цена, доставка в Киев, Одессу, Днепро, Николаев, Львов, цена буржуйки с конвекцией в Украине, радиаторная буржуйка цена, пиролизная конвекционная буржуйка с водяным контуром, булерьян в Умане, булерьян в Киеве и Чернигове,  буржуйка в гараж,, буржуйка, конвекционная буржуйка, буржуйка с конвекцией, буржуйка для дома, буржуйка чугунная, буржуйка купить цена, буржуйка камин, буржуйка для гаража и сто, воздушный котел в, буржуйка в, булерьян в, для дома, камин из металла, камин с водяной рубашкой, буржуйка с водой, буржуйка с водяным контуром, печь канада, печь везувий, булер, 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *