буржуйка для гаража, буржуйка для теплиць, конвектор на дровах, буржуйка с конвекцией

Повітряна конвекційна буржуйка “Turbina – 1000”призначений для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, великі гаражі, магазини, склади, теплиці, СТО, виробничі приміщення та інші споруди об'ємом до 1000 м.куб.
Для теплиць, для гаража наші печі підходять найкраще від інших.
Наші конвекційні печі "Турбіна" підключаються до повітряної системи примусового транспортування повітря по приміщенню та дають максимальне ККД та економить паливо та кошти.

Конвекційні котли даної моделі дуже зручні у користуванні та не займають багато місця, а у великі дверцята поміститься не габаритне паливо, наприклад корневища дерев чи побитий вантажний піддон.
Конвекційні печі на дровах, це найсучасніші та найекономніші обігрівачі приміщень.

ціна печі “Turbina – 1000”  – 10 800 гр-н

Інформація

об'єм обігріву м.куб. – до 1000
потужність кВт. - 45-50
паливо – дрова, тріски, папір, брикет
метал, піч- 4 мм,
розміри – в.ш.д – 1400, 750, 750
Потік повітря, м3/хв: 15 - 25
труба – 180 мм
гарантія – 1 рік
середня потреба палива 2 – 5 кг/год.
вага - 160 кг.
ціна  – 11 900 гр-нь

Водяний контур збільшить кПд печі, забираючи з вогню додатковий максимум, збільшуючи потужність печі до 50 %.

Водяний контур виробляється з товстостінної безшовної труби, та перевіряється під тиском 3 атмосфери.
Сам контур є незалежний від корпусу печі, та може вийматись у випадку пошкодження чи за непотреби, а обігрів приміщення і далі продовжується від конвекції.

Параметри:
Товщина металу мм.: 3
Вага кг: 20 - 30
Потужність кВт: 10 - 20

Ціна водяного контуру грн: 2000

1)  Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
   У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.

Радіаторна піч

2)  Радіатори мають великий об'єм та допоміжна внутрішня пластина для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю.
  Конічна форма не має перешкод для швидкого потоку повітря, така форма є найкращою для роботи без вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають не зручності у користуванні.
  Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності, металу та печі у цілому.

Bylerjan
Радіатори булер'яна

3)  Більша кількість радіаторів ніж у печей булер'яні,  кількість  та розмір конвекційних радіаторів мають велике значення, від цього залежить скільки м³ повітря нагріється за одну хвилину, печі "Турбіна" мають радіаторів вздовж усієї площини печі, це у два рази більше ніж у канадських булерьянів.
На однакову довжину та кількість палива, печей Булерьян та печей Турбіна, більше нагрітого повітря видасть пічь "Турбіна".

4) Відсік для золи, попілозбірник вмонтовано у нижній часині печі, він слугує як і регулятор подачі первинного кисню при розпалюванні палива, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є 
безперервним. Такого не має у конструкціях булер'ян, що не зручно у користуванні.

5)  Водяний теплообмінник також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.Буржуйка з водяним контуром, котел
Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або як що пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.


буржуйка 6)  Транспортування теплого повітря у інші кімнати без допомоги вентиляторів,
 на піч монтується кожух для збору теплого повітря з печі та за допомогою системи труб розводиться по приміщенням під стелею або під дахом.
В самих кімнатах видно лише регульовані решітки для виходу та входу повітря.
При необхідності, систему транспортування повітря, можливо декорувати термостійкими матеріалами, тому що повітря у трубах може мати температуру до 150 С°.

Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.
  Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, далі піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тліє а горить газ над паливом.

  При повторному завантаженні палива, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами.
Для кращої роботи та економії палива, вибирайте піч з запасом потужності, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 - 50 % менше об'єму приміщення.
Консультуйтесь з нашими спеціалістами, які вам допоможуть з підбором печі чи котла.

  Велика буржуйка у гараж, у теплицю, в теплицях, велика буржуйка в гараж, великий булерьян, булерьян в теплицю  Велика буржуйка у гараж, у теплицю, в теплицях, велика буржуйка в гараж, великий булерьян, булерьян в теплицю на дровах  Велика буржуйка у гараж, у теплицю, в теплицях, велика буржуйка в гараж ціна, великий булерьян, булерьян в теплицю  Велика буржуйка у гараж ціна, у теплицу, в теплицю, большая буржуйка в гараж, большой булерьян, булерьян в теплицу  піч буржуйка в магазині, обогрев магазина, буржука для гаража, буржуйка в гараже піч буржуйка в магазині, обогрев магазина, буржука для гаража, буржуйка в гараже  буржуйка в церкви, отопление в церкви, обогрев в церкви, отопление в божому храмі  буржуйка в церкви, опалення церкви, опалення церкви, як обігріти церква  буржуйка в теплиці, обігрів теплиці, опалення теплиці, опалення теплиці дровами  як обігріти теплицю, тепло в теплиці, опалення теплиці, опалення в теплиці

Є у наявності.

ДОСТАВКА по Україні

Буржуйка у великий гараж, булерьян у великий гараж, буржуйка в гаражі, буржуйка для гаража, опалення гаража, обігрів гаража, нагріти гараж, економний котел в гараж, повітряна піч в гаражі, буржуйка конвектор в гаражі, теплиці, обігрів теплиці, опалення теплиці, грубка в теплицю, буржуйка в теплицю

Теплиця і буржуйка, котел в теплицю, обігрівачі для теплиць на воді і повітрі, як обігріти теплицю, буржуйки з водяним контуром, буржуйки з водяним контуром, буржуйки на воді, опалення теплиці, буржуйка в теплиці, конвекторне опалення, конвекційні опалення, конвектор на дровах ціна, ціна повітряного котла, піч конвекційна,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *