Конвекційна буржуйка “Turbina-120” з варочною поверхнею

булерьян з варильною поверхнею, буржуйка в гараж, буржуйка для дома, буржуйка чугунная, буржуйка конвекционная, буржуйка армейскаяПіч буржуйка з варочною поверхнею "Турбіна - 120" призначена для приміщень об'ємом до 120 м.куб.
Часто використовують у гаражах, на дачах, у житлових будинках, не величких магазинах, у побутових приміщеннях на виробництвах, на будівельних майданчиках та у безліч інших варіантів.

 • Буржуйка з варочною плитою "Турбіна - 120" найпростіша модель, але дуже зручна та ефективна та має багато переваг від аналогів.
  1)  Форма буржуйки з низу заострена, така форма дає не тільки тепло від інфрачервоних променів, а ще від конвекції, повітря яке прогрівається від стінок печі та радіаторів які наварені по стінкам печі суцільним зварним швом. З такою конструкцією буржуйка "Турбіна - 120" більше корисної дії ніж від стандартних квадратних конструкцій, бо повітря оминає усі стінки буржуйки та нагрівається, згідно цього більше тепла у кімнаті та меньше потрібно палива.
  2)  У буржуйці "Турбіна - 50" вмонтований зручний совок (попілозбірник), попіл падає одразу у совок, це зручно для чистки буржуйки (поіл виймається разом з совком), також це і піддув повітря з низу (первинна подача кисню).
  3) Також у буржуйці є вторинне зпалювання чадних газів, піроліз, коли піч добре розігрілась, порібно закрити подачу повітря з низу і з цього моменту кисень буде надходити над дровами, змішуючись з газами утворених від тління палива. Така технологія зменшить кількість палива та покращить екологічність викидів у атмосферу.
  4) Буржуйка з варочною плитою "Турбіна - 120"компактна та не займає багато місця у приміщенні, а приготування їжі не займає багато часу.
  5) Гарний не стандартний дизайн

На буржуйки ціна різна, залежно від комплектації


 • Ціна буржуйки з варочною плитою "Турбіна - 120" 3 мм. - 3550 грн.

  придбати 3550 UAH

 • Ціна буржуйки з варочною плитою "Турбіна - 120" 4 мм. - 3700 грн.
  придбати 3700 UAH

 • Ціна дверки з жаростійким склом для буржуйки "Турбіна" - 500 грн.
  придбати  500 UAH

Інформація

 • об’єм обігріву м.куб. – до 120
 • потужність кВт, – 8-15
 • КПД: - 60%
 • паливо – дрова, тріски, папір
 • допал газів: - так
 • потік повітря м.куб/хв: 6 – 8
 • метал печі мм: - 3-4 мм,
 • розміри – в.ш.д – 700, 450, 450
 • труба – 120 мм
 • гарантія – 1 рік
 • середня потреба палива 1 – 3 кг/год.
 • вага – 38-42 кг.
 • ціна буржуйки – 3550 гр-нь (3 мм)
 • ціна буржуйки – 3700 гр-нь (4 мм)

1)  Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
   У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.

Радіаторна піч

2)  Радіатори мають великий об'єм та допоміжна внутрішня пластина для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю.
  Конічна форма не має перешкод для швидкого потоку повітря, така форма є найкращою для роботи без вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають не зручності у користуванні.
  Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони слугують як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності, металу та печі у цілому.

Bylerjan
Радіатори булер'яна

3)  Більша кількість радіаторів ніж у печей булер'яні,  кількість  та розмір конвекційних радіаторів мають велике значення, від цього залежить скільки м³ повітря нагріється за одну хвилину, печі "Турбіна" мають радіаторів вздовж усієї площини печі, це у два рази більше ніж у канадських булерьянів.
На однакову довжину та кількість палива, печей Булерьян та печей Турбіна, більше нагрітого повітря видасть пічь "Турбіна".

4) Відсік для золи, попілозбірник вмонтовано у нижній часині печі, він слугує як і регулятор подачі первинного кисню при розпалюванні палива, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є 
безперервним. Такого не має у конструкціях булер'ян, що не зручно у користуванні.

5)  Водяний теплообмінник також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.Буржуйка з водяним контуром, котел
Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або як що пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.


буржуйка 6)  Транспортування теплого повітря у інші кімнати без допомоги вентиляторів,
 на піч монтується кожух для збору теплого повітря з печі та за допомогою системи труб розводиться по приміщенням під стелею або під дахом.
В самих кімнатах видно лише регульовані решітки для виходу та входу повітря.
При необхідності, систему транспортування повітря, можливо декорувати термостійкими матеріалами, тому що повітря у трубах може мати температуру до 150 С°.

Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колісників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місці де йому проходити легше.
  Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, далі піч буде працювати у економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тліє а горить газ над паливом.
  При повторному завантаженні палива, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами.
Для кращої роботи та економії палива, вибирайте піч з запасом потужності, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 - 50 % менше об'єму приміщення.
Консультуйтесь з нашими спеціалістами, які вам допоможуть з підбором печі чи котла.


Буржуйка отопительно варочная для гаража, буржуйка для дачі, виробничі та складські приміщення, буржуйка для магазину, буржуйка конвекційна, буржуйка с конвекцией на дровах, экономная буржуйка, современная буржуйка для дачи, буржуйка для дома, булерьян - 00 для дома, бубофоня для дома, канадская печь в доме, буржуйка из труб, пиролизная буржуйка на дровах в Киеве, Умань, буржуйка в Украине для гаража с доставкой, конвектор на дровах, буржуйка в гараж, буржуйка в гараже, буржуйка в дом, буржуйка цена, купить буржуйку, буржуйка, современная буржуйка, булерьян цена, канадская печь, печи канадские, буржука для гаража, булерьян с плитой, булер'ян з плитою для приготування їжі, печі в епіентрі, епіцентр Умані, епіцентр Умань, печі для дому, піч металева, буржуйка отопительно варочная цена, отопительно-варочная печь, буржуйка з варочною плитою для їжі ціна, буржуйка на пелетах, буржуйка на опилках, буржуйка длительного горения

 Доставка по Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *